Sıkça Sorulan Sorular

Hangi tür web tasarım hizmetleri sunuyorsunuz?

TicariSoft olarak, kişisel web siteleri, kurumsal web siteleri, e-ticaret siteleri ve özel ihtiyaçlara yönelik özelleştirilmiş web tasarım hizmetleri sunmaktayız.

Maliyetler, projenin karmaşıklığına, özelliklerine ve özelleştirme düzeyine bağlı olarak değişiklik gösterir. Ancak, bütçenize uygun çözümler sunmak için esnek fiyatlandırma seçenekleri sunuyoruz. Detaylı bir teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

TicariSoft olarak, web tasarım sürecinin her aşamasında müşterilerimize tam destek sağlıyoruz. İhtiyaçlarınızı anlamak, tasarım sürecinde sizinle iletişimde kalmak ve sonrasında da teknik destek sunmak için buradayız.

SEO, web sitenizin görünürlüğünü artırmak için hayati öneme sahiptir. TicariSoft olarak, web sitenizin SEO dostu olmasını sağlamak için gerekli adımları atarız. Anahtar kelime optimizasyonu, meta açıklamaları ve içerik stratejisi gibi temel SEO hizmetleri sunuyoruz.

Web sitesini yayına aldıktan sonra, TicariSoft olarak teknik destek ve bakım hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Güncelleme gereksinimleri, teknik sorunlar veya yeni özellik talepleri gibi konularda size yardımcı olmak için buradayız.
 
 
İletişime Geçin
Farklı Soruların mı var ?