Hakkımızda

Hakkımızda

TicariSoft, web tasarım çalışmalarında her zaman global ve trend çizgileri kullanarak görsel tasarımlar oluşturur. Hem hızlı açılan web siteleri hem de SEO uyumlu web tasarım çalışmaları gerçekleştiren TicariSoft, yazılım konusunda da güncel frameworkler ve kod yapılarını kullanır. Modern web arayüz tasarımları yapan TicariSoft’un çalışmaları aynı zamanda SEO uyumludur ve dönüşüm oranı yüksektir.

Türkiye’nin Popüler ajanslarından olan TicariSoft.com’un profesyonel iş yelpazesinde müşterileri için kurumsal web tasarım, web yazılım, kurumsal kimlik tasarımı ve dijital pazarlama alanında çözümler yer almaktadır. Bizim için “iş” olmaktan çok öte olan, sanat ve parlak fikirlerin birlikte harmanlandığı bir üretim süreci olarak tanımladığımız web tasarım sürecimizde, hedef kitlenize en doğru görsel mesajları iletmek birinci önceliğimiz. Marka mesajınızı iletmenizin en kalıcı ve etkili yolu, müşterileriniz sizi dijital dünyada aradığında kolay kullanımlı ve mükemmel tasarlanmış bir web sitesi oluşturmaktan geçer

Teknik Destek

7 / 24 Destek ekibimiz ile müşterilerimizin her zaman yanındayız.

Uygun Fiyat

Uygun Fiyat Politikamız ve Kaliteli projelerimiz ile değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Binlerce Çalışmalarımız ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya devam ediyoruz.

Müşteri Yazılımları

İşletmelere özel yazılımlarımız ile müşterilerimize en iyi ve işine en çok yarayacak projelere devam ediyoruz.

Mail Hizmetimiz

Yeni Aktif ettiğimiz Mail Hizmetimiz ile müşterilerimizin maillerinmi kesintisiz ve sınırsız depolama alanları ile memnuniyeti arttırmaya devam ediyoruz.

#Çok Yakında

Yeni Hizmetlerimiz ve İstek Projelere göre daha fazla bilgi almak ve haberdar olmak için bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın.

- Müşteri Yorumları -

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.