Hakkımızda

Hakkımızda

TicariSoft, web tasarım çalışmalarında her zaman global ve trend çizgileri kullanarak görsel tasarımlar oluşturur. Hem hızlı açılan web siteleri hem de SEO uyumlu web tasarım çalışmaları gerçekleştiren TicariSoft, yazılım konusunda da güncel frameworkler ve kod yapılarını kullanır. Modern web arayüz tasarımları yapan TicariSoft’un çalışmaları aynı zamanda SEO uyumludur ve dönüşüm oranı yüksektir.

Türkiye’nin Popüler ajanslarından olan TicariSoft.com’un profesyonel iş yelpazesinde müşterileri için kurumsal web tasarım, web yazılım, kurumsal kimlik tasarımı ve dijital pazarlama alanında çözümler yer almaktadır. Bizim için “iş” olmaktan çok öte olan, sanat ve parlak fikirlerin birlikte harmanlandığı bir üretim süreci olarak tanımladığımız web tasarım sürecimizde, hedef kitlenize en doğru görsel mesajları iletmek birinci önceliğimiz. Marka mesajınızı iletmenizin en kalıcı ve etkili yolu, müşterileriniz sizi dijital dünyada aradığında kolay kullanımlı ve mükemmel tasarlanmış bir web sitesi oluşturmaktan geçer

Müşteri Sayısı
0 +
Referans
0 +
Değerli Görüş
0 +

İstatistiksel Veriler

Proje Geliştirme 90%
Web Tasarım 100%
Hosting 99%
Pazarlama 94%

Hakkımızda

TicariSoft olarak, kurumsal firmanızın ihtiyaç duyduğu Özel Tasarım Web Sitesi, Kurumsal Web Tasarım, Kurumsal Kimlik, Özel Yazılımlar, E-Ticaret Siteleri Mobil Uygulamalar ,SEO, Sosyal Medya Yönetimi ve Google Reklam Yönetimi gibi alanlarda hizmet veriyoruz.

Yardımca mı ihtiyacınız var? Size yardımcı olmak için buradayız!